Tom handlevogn
Her er du: Forside > NOMADIX

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

NOMADIX Katalog

Søk
Viser 1-9 av 9 produkter
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
No image
NOMADIX AG 2400 1 Year Software
Varenr.: 716-2404-001I
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX 10Gb Single Mode SFP+ 1310nm Transceiver
NOMADIX 10Gb Single Mode SFP+ 1310nm Transceiver
Varenr.: 590-1022-001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 1 Year Software License (up to 2000 device user capacity)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 2-port 10Gb SFP+ Module
NOMADIX AG 5900 2-port 10Gb SFP+ Module
Varenr.: 590-1000-001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 Routed Subscriber Software Modul
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 1 Year Software License (3000 to 4000 device user capacity)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 Platform, 500 device users NSE Software with 1st Year License
NOMADIX AG 5900 Platform, 500 device users NSE Software with 1st Year License
Varenr.: 969-5900-050I
Produkt: Lisensiering / Programvare
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 22.12.2018
NOMADIX AG 5900 Platform, 6000 device users NSE Software with 1st Year License
Viser 1-9 av 9 produkter