Tom handlekurv
Her er du: Forside > MELLANOX

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

MELLANOX Katalog

Søk
Viser 181-240 av 483 produkter Forrige 1 2 3 4 5 6 ... 9 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Passive Copper Cbl QSFP28 5M
MELLANOX Passive Copper Cbl QSFP28 5M
Varenr.: MCP7F00-A005R26L
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB QDR/FDR
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB QDR/FDR
Varenr.: MC2206310-005
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.11.2019
MELLANOX ConnectX-5 EN 25GbE
MELLANOX ConnectX-5 EN 25GbE
Varenr.: MCX512A-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Act Fib Cab IB QDR/FDR10 40Gb/s QSFP 15m
MELLANOX Act Fib Cab IB QDR/FDR10 40Gb/s QSFP 15m
Varenr.: MC2206310-015
Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
Varenr.: MC220731V-003
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 5m
MELLANOX Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 5m
Varenr.: MC220731V-005
Kontakt 1: QSFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 28.11.2019
MELLANOX Opt Trans 25GbE 25Gb/s SFP28 1310nm 10km
MELLANOX Opt Trans 25GbE 25Gb/s SFP28 1310nm 10km
Varenr.: MMA2L20-AR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 24.12.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
Varenr.: MC220731V-010
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0
MELLANOX ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0
Varenr.: MCX512F-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX Mellanox® SFP+ optical module for 10GBASE-LR
MELLANOX Mellanox® SFP+ optical module for 10GBASE-LR
Varenr.: MFM1T02A-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 30m
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 30m
Varenr.: MC6709309-030
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card for OCP, 40GbE dual-port QSFP, PCIe3.0 x8, no bracket, RoHS R6
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card for OCP, 40GbE dual-port QSFP, PCIe3.0 x8, no bracket, RoHS R6
Varenr.: MCX346A-BCPN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.12.2019
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 40/56GbE, single-port QSFP, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 40/56GbE, single-port QSFP, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6
Varenr.: MCX313A-BCCT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 56Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 40/56GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x16, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 40/56GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x16, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX415A-BCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 56Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 40GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 40GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4131A-BCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 40/56GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 40/56GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX413A-BCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 56Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Opt Fib Cab MPO 40Gb/s QSFP up to 300m
MELLANOX Opt Fib Cab MPO 40Gb/s QSFP up to 300m
Varenr.: MC2210411-SR4E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
Varenr.: MC220731V-015
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.12.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, VPI, up to
Varenr.: MC220731V-020
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 13.11.2019
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB QDR/FDR
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB QDR/FDR
Varenr.: MC2206310-030
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX Supp and Wrrty 1Y Silver SN2100
Varenr.: SUP-SN2100-CL-1S
Produkt: Lisensiering / Programvare
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x16, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x16, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX415A-GCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 50Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX5 NIC 500GbE SP QSFP28 PCIe3.0
MELLANOX ConnectX5 NIC 500GbE SP QSFP28 PCIe3.0
Varenr.: MCX515A-GCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 50Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX413A-GCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4131A-GCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 50Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 3m
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 3m
Varenr.: MFA1A00-C003
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP28
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 15.11.2019
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 5m
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX Silver 3Y, NBD Onsite, SX1012X Support
Varenr.: SUP-SX1012X-3SNBD
Produkt: Lisensiering / Programvare
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 41 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
MELLANOX 40G QSFP+, MPO, 850nm, up to 100m
Varenr.: MC2210411-SR4
Produkt: Diverse
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 24.12.2019
MELLANOX ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB 40/56GbE
MELLANOX ConnectX-4 VPI Adpt card FDR IB 40/56GbE
Varenr.: MCX453A-FCAT
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCIe  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 13.12.2019
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 VPI adapter card, F
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 VPI adapter card, F
Varenr.: MCX455A-FCAT
Produkt: Nettverksverktøy
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX-3 VPI adapter card Single QSFP, 40/56 GIGABIT
MELLANOX ConnectX-3 VPI adapter card Single QSFP, 40/56 GIGABIT
Varenr.: MCX353A-FCCT
Porter/kontakter: Infiniband  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCIe  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 10m
På lager På lager I butikk På fjernlager 7 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 15m
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 54 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, LSZH, 20m
Viser 181-240 av 483 produkter Forrige 1 2 3 4 5 6 ... 9 Neste