Tom handlekurv
Her er du: Forside > MELLANOX

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

MELLANOX Katalog

Søk
Viser 121-180 av 483 produkter Forrige 1 2 3 4 5 ... 9 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 2.5m Blk
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 2.5m Blk
Varenr.: MCP1600-E02AE26
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX SILVER 1Y Support UPGR1012GW
Varenr.: SUP-UPG-1012-GW-1S
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX MCP7F00-A001 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 3M 100 Gigabit Ethernet
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Active Optical Cable 25GbE SFP28 30m
MELLANOX Active Optical Cable 25GbE SFP28 30m
Varenr.: MFA2P10-A030
Produkt: Direct Attach Cable
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP 3m 26AWG
MELLANOX PasCPRCabIBEDR 100Gbs QSFP 3m 26AWG
Varenr.: MCP1600-E003E26
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX PasCPRCabETH100GbE SFP28 2.5m 26AWG Col
MELLANOX PasCPRCabETH100GbE SFP28 2.5m 26AWG Col
Varenr.: MCP7F00-A02AR26N
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX Ethernet Extended Warranty 2 Year Extended Warranty for a
Varenr.: EXW-SX1012X-3B
Produkt: Lisensiering / Programvare
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 13.12.2019
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 5 mtr
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 5 mtr
Varenr.: MC2609125-005
Produkt: Server / Tilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 10 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 100Gb/s QSFP28 3m 26AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 100Gb/s QSFP28 3m 26AWG
Varenr.: MCP7F00-A003R26N
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 10GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 10GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4111A-XCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Rack instlltn K f/ SN2100/ SN2010 shrt dpt
MELLANOX Rack instlltn K f/ SN2100/ SN2010 shrt dpt
Varenr.: MTEF-KIT-E
Produkt: Montering
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), IB HDR, up to 200Gb/s, QSFP56, LSZH, 1.5m, black pulltab, 30AWG
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
MELLANOX SX1012 extended warranty 1 year bronze (2 year total)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4111A-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4411A-ACAN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management,  25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management, 25GbE single-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4411A-ACQN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
No image
MELLANOX Quote/ Mellanox Passive Copper Cbl QSFP28
Varenr.: MCP1600-C005E26L?Q00086038V1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
No image
MELLANOX Quote/ Passive Copper Cbl QSFP28 5M
Varenr.: MCP7F00-A005R26L?Q00092528V1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.01.2020
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 3m
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 3m
Varenr.: MC2210310-003
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 5m
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 5m
Varenr.: MC2210310-005
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
Varenr.: MMA1B00-B150D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Pass Copper Cbl ETH 100Gb/s QSFP 5m Blk
MELLANOX Pass Copper Cbl ETH 100Gb/s QSFP 5m Blk
Varenr.: MCP1600-C005E26L
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX SERVICE RENEWALS ONLY: 1YR Bronze Warranty Renewal IS5000
Varenr.: EXW-IS5000-1B
Produkt: Lisensiering / Programvare
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 10GbE, dual-port SFP+, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 10GbE, dual-port SFP+, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6
Varenr.: MCX312B-XCCT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 10m
MELLANOX Mellanox® active fiber cable, ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 10m
Varenr.: MC2210310-010
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management,  10GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management, 10GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4421A-XCQN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
Varenr.: MCX4121A-XCAT
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCIe  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 10GbE, dual-port SFP+, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6, hardware revision C
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card, 10GbE, dual-port SFP+, PCIe3.0 x8 8GT/s, tall bracket, RoHS R6, hardware revision C
Varenr.: MCX312C-XCCT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 5m
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 5m
Varenr.: MC6709309-005
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager På lager I butikk På fjernlager 1056 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4121A-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
No image
MELLANOX ConnectX -4 Lx EN network interface card
Varenr.: MCX4121A-ACUT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management,  25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP with Host Management, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4421A-ACQN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
MELLANOX ConnectX®-4 Lx EN network interface card for OCP, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, no bracket, ROHS R6
Varenr.: MCX4421A-ACAN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 4m Blk
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 100GBs 4m Blk
Varenr.: MCP1600-E004E26
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.01.2020
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 10m
MELLANOX Mellanox® passive fiber hybrid cable, MPO to 8xLC, 10m
Varenr.: MC6709309-010
Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
MELLANOX SUP-SN2010-1S Technical Support and Warranty Silver 1 Year
Varenr.: SUP-SN2010-1S
Produkt: Lisensiering / Programvare
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Rack instlltn K f/ SwitchX-2 12 P S
MELLANOX Rack instlltn K f/ SwitchX-2 12 P S
Varenr.: MSX60-DKIT
Produkt: Montering
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 100Gb/s SFP28 5m 26AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 100Gb/s SFP28 5m 26AWG
Varenr.: MCP1600-E005E26
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 51 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MELLANOX Mellanox® transceiver,  100GbE, QSFP28, MPO, 850nm, SR4, up to 100m, DDMI
MELLANOX Mellanox® transceiver, 100GbE, QSFP28, MPO, 850nm, SR4, up to 100m, DDMI
Varenr.: MMA1B00-C100D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.12.2019
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card for OCP, 40GbE single-port QSFP, PCIe3.0 x8, no bracket, RoHS R6
MELLANOX ConnectX®-3 Pro EN network interface card for OCP, 40GbE single-port QSFP, PCIe3.0 x8, no bracket, RoHS R6
Varenr.: MCX345A-BCPN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 14.11.2019
No image
Viser 121-180 av 483 produkter Forrige 1 2 3 4 5 ... 9 Neste