Tom handlekurv
Her er du: Forside > JUNIPER

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

JUNIPER Katalog

Søk
Viser 1-60 av 87 produkter 1 2 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.01.2020
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER Power Adapter
Varenr.: SRX300-PWR-60W
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-7M
Produkt: Direct Attach Cable
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
JUNIPER SFP 1GE SR
JUNIPER SFP 1GE SR
Varenr.: QFX-SFP-1GE-T
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
Varenr.: EX-CBL-VCP-50CM
Type: Spesiell nettverk
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER Care Core Support
Varenr.: SRX320-JSB-L
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-3M
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
JUNIPER QSFP+ TO QSFP+ ETHERNET DIRECT ATTACH COPPER (TWINAX COPPER     IN ACCS
JUNIPER QSFP+ TO QSFP+ ETHERNET DIRECT ATTACH COPPER (TWINAX COPPER IN ACCS
Varenr.: JNP-QSFP-DAC-5M
Produkt: Direct Attach Cable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
JUNIPER 1000BASE-SX
JUNIPER 1000BASE-SX
Varenr.: QFX-SFP-1GE-SX
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
JUNIPER Adjustable 4-post Rack Mount Kit for EX2200, EX3200, EX3300 and EX4200
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER Subs/1st yr f Web Filtering SSG5
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
JUNIPER EX 4200 & EX 3200 320W AC POWER SUPPLY
JUNIPER EX 4200 & EX 3200 320W AC POWER SUPPLY
Varenr.: EX-PWR-320-AC
Produkt: Strøm
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER Fan Module
Varenr.: EX4550-FANMODULE-AFO
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 24.12.2019
No image
JUNIPER SRX300 Services Gateway
Varenr.: SRX300-SYS-JB
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
JUNIPER SFP 10GE SR
JUNIPER SFP 10GE SR
Varenr.: QFX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.12.2019
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
Varenr.: EX2300-C-12T
Produkt: Styrt  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.12.2019
JUNIPER EX2200-C compact, fanless switch with 12-port 10/ 100/ 1000BaseT and 2 Dual-Purpose (10/ 100/ 1000BaseT or SFP) uplink ports (optics not include
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 21.12.2019
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER Service Next Day Support for
Varenr.: SVC-ND-EX3300-48P
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.01.2020
No image
JUNIPER Redundant PSU 920W
Varenr.: JPSU-920-AC-AFO
Produkt: Strøm
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 24.12.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
JUNIPER 40GBASE Transceiver
JUNIPER 40GBASE Transceiver
Varenr.: QFX-QSFP-40G-SR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 21.12.2019
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
Varenr.: EX2300-24T
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
No image
JUNIPER EX4300 4-PORT 10G SFP+ 1G SFP UPLINK MODULE IN CPNT
Varenr.: EX-UM-4X4SFP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.12.2019
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
Varenr.: JPSU-650W-AC-AFO
Produkt: Strøm
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER XFP 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics Module. 850nm for up to 300m transmission on MMF
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.01.2020
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 20.12.2019
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
Varenr.: EX2300-C-12P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 23.12.2019
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
Varenr.: EX-UM-2X4SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
No image
JUNIPER SVCS Gateway
Varenr.: SRX300-SYS-JE
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
JUNIPER Switch SRX340 with 16GE (w 8x SFP) - 4G RAM - 8G Flash
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
Varenr.: EX2200-48T-4G
Produkt: Styrt  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
No image
JUNIPER Networks Utvidelsesmodul
Varenr.: EX4600-EM-8F
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
JUNIPER EX3300, 24-port 10/ 100/ 1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
Varenr.: JPSU-650W-AC-AFI
Produkt: Strøm
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 20.12.2019
JUNIPER 512MB SSG 140 SYSTEM MEMORY 0 PIM CARDS AC POWER
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.01.2020
No image
JUNIPER 128 Gbps Virtual Chassis Modul
Varenr.: EX4550-VC1-128G
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER J Care Next DAy 1 Year
Varenr.: SVC-ND-EX46-40FT
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER Networks EX3400 24xgige PoE 4xSFP+ 2xQSFP+
JUNIPER Networks EX3400 24xgige PoE 4xSFP+ 2xQSFP+
Varenr.: EX3400-24P
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
Varenr.: EX2300-48P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.12.2019
JUNIPER EX3300, 48-port 10/ 100/ 1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
Varenr.: EX2200-48P-4G
Produkt: Styrt  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
Varenr.: SRX210-PWR2-150W-EUR
Produkt: POE
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.01.2020
JUNIPER 1PORT SYNC SERIAL MINI-PIM F/ SRX
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 18.12.2019
JUNIPER EX Series EX3400-48T - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/ 100/ 1000 + 4 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ + 2 x 40 Gigabit QSFP+ - rack-mountable
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 20.12.2019
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
Varenr.: EX4300-24T
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY BACK-TO-FRONT AIRFLOWPOWER CORD  IN ACCS
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
JUNIPER SRX345 Services Gateway
JUNIPER SRX345 Services Gateway
Varenr.: SRX345-SYS-JB
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.01.2020
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
Varenr.: EX4300-24P
Produkt: Styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 40Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.01.2020
No image
JUNIPER Service Next Day Support
Varenr.: SVC-ND-EX460040F
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 19.12.2019
No image
JUNIPER EX4300 8-PORT 10G SFP+
Varenr.: EX-UM-8X8SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 22.12.2019
No image
JUNIPER Expansion Module 8 Port
Varenr.: EX4550-EM-8XSFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 29.12.2019
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
Varenr.: EX4200-24T
Produkt: Ikke styrt  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Viser 1-60 av 87 produkter 1 2 Neste