Tom handlevogn
Her er du: Forside > JUNIPER

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

JUNIPER Katalog

Søk
Viser 1-60 av 92 produkter 1 2 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER J SERIES POWER CABLE EUROPE
JUNIPER J SERIES POWER CABLE EUROPE
Varenr.: CBL-JX-PWR-EU
Type: Strøm
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.12.2018
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 5m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 5m
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-5M
Type: Spesiell nettverk  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER V.35 CABLE (DTE) FOR J-SERIES
JUNIPER V.35 CABLE (DTE) FOR J-SERIES
Varenr.: JX-CBL-V35-DTE
Type: Spesiell nettverk
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 25.12.2018
JUNIPER EX-QSFP-40GE-DAC-50CM QSFP+ TO QSFP+ 40 GIGABIT ETHER  IN ACCS
JUNIPER EX-QSFP-40GE-DAC-50CM QSFP+ TO QSFP+ 40 GIGABIT ETHER IN ACCS
Varenr.: EX-QSFP-40GE-DAC50CM
Type: Spesiell nettverk  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-7M
Type: Spesiell nettverk  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
Varenr.: EX-CBL-VCP-50CM
Type: Spesiell nettverk
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
JUNIPER SRX210 150W PSU EUR
Varenr.: SRX210-PWR2-150W-EUR
Produkt: POE
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
JUNIPER Care Core Support
Varenr.: SRX320-JSB-L
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER 1000BASE-SX
JUNIPER 1000BASE-SX
Varenr.: QFX-SFP-1GE-SX
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 1PORT SYNC SERIAL MINI-PIM F/ SRX
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 4PORT EX4200 & EX3200 1G SFP UPLINK MOD OPTICS SOLD SEPARATELY
JUNIPER 4PORT EX4200 & EX3200 1G SFP UPLINK MOD OPTICS SOLD SEPARATELY
Varenr.: EX-UM-4SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER Adjustable 4-post Rack Mount Kit for EX2200, EX3200, EX3300 and EX4200
JUNIPER Adjustable 4-post Rack Mount Kit for EX2200, EX3200, EX3300 and EX4200
Varenr.: EX-4PST-RMK
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER Subs/1st yr f Web Filtering SSG5
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER EX 4200 & EX 3200 320W AC POWER SUPPLY
JUNIPER EX 4200 & EX 3200 320W AC POWER SUPPLY
Varenr.: EX-PWR-320-AC
Produkt: Power
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
JUNIPER Fan Module
Varenr.: EX4550-FANMODULE-AFO
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 1000base-SX SFP transceiver T-01
JUNIPER 1000base-SX SFP transceiver T-01
Varenr.: WLC-SFP-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 1000base-T SFP transceiver T-01
JUNIPER 1000base-T SFP transceiver T-01
Varenr.: WLC-SFP-UTP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 512 MB DIMM MEMORY UPGRADE FOR SSG 100 SERIES
JUNIPER 512 MB DIMM MEMORY UPGRADE FOR SSG 100 SERIES
Varenr.: SSG-100-MEM-512
Minnestørrelse: 512MB  -  Systemmerke: Juniper
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
JUNIPER SFP 10GE SR
JUNIPER SFP 10GE SR
Varenr.: QFX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
No image
JUNIPER EX4550 2 Port Expansion Module
Varenr.: EX4550-EM-2QSFP
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 40Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER Switch SRX300with 8GE (w 2x SFP) - 4G RAM - 8G Flash
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 18.12.2018
JUNIPER EX 2200 24-port 10/ 100/ 1000BaseT POE with 4 SFP uplink ports
JUNIPER EX 2200 24-port 10/ 100/ 1000BaseT POE with 4 SFP uplink ports
Varenr.: EX2200-C-12P-2G
Produkt: Managed  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER EX 2200 24-port 10/ 100/ 1000BaseT with 4 SFP uplink ports
JUNIPER EX 2200 24-port 10/ 100/ 1000BaseT with 4 SFP uplink ports
Varenr.: EX2200-24T-4G
Produkt: Managed  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
JUNIPER SRX300 Services Gateway
Varenr.: SRX300-SYS-JB
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 28.12.2018
JUNIPER EX2200-C compact, fanless switch with 12-port 10/ 100/ 1000BaseT and 2 Dual-Purpose (10/ 100/ 1000BaseT or SFP) uplink ports (optics not include
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER 930W AC PowerSupply with PoE
JUNIPER 930W AC PowerSupply with PoE
Varenr.: EX-PWR3-930-AC
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
JUNIPER Service Next Day Support for
Varenr.: SVC-ND-EX3300-48P
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
JUNIPER SMALL M FACTOR PLUGGABLE 10GB ENET SX OPTICS
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 02.01.2019
No image
JUNIPER Redundant PSU 920W
Varenr.: JPSU-920-AC-AFO
Produkt: Power
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
No image
JUNIPER 645W AC-SOURCE POWER SUPPLY UNIT F/ SRX650
Varenr.: SRX600-PWR-645AC-POE
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER Switch SRX320 with 8GE (w 2x SFP) - 4G RAM - 8G Flash
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
JUNIPER 40GBASE Transceiver
JUNIPER 40GBASE Transceiver
Varenr.: QFX-QSFP-40G-SR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
JUNIPER 1000base-LX SFP transceiver T-01
JUNIPER 1000base-LX SFP transceiver T-01
Varenr.: WLC-SFP-LX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
JUNIPER EX2300 24P 10/ 100/ 1000BaseT
Varenr.: EX2300-24T
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER XFP 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics Module. 850nm for up to 300m transmission on MMF
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
Varenr.: JPSU-650W-AC-AFO
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 02.01.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 21.01.2019
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
Varenr.: EX2300-C-12P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 17.12.2018
No image
JUNIPER EX4300 4-PORT 10G SFP+ 1G SFP UPLINK MODULE IN CPNT
Varenr.: EX-UM-4X4SFP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 19.12.2018
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
Varenr.: EX-UM-2X4SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER EX Series EX2300-24P - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - desktop, rack-mountable - PoE+ (370 W)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 09.01.2019
JUNIPER Switch SRX340 with 16GE (w 8x SFP) - 4G RAM - 8G Flash
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER 8PORT GB ENET 10/ 100/ 1000 COPPER UNIVERSAL PIM SPARE
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 27.12.2018
JUNIPER EX3300, 24-port 10/ 100/ 1000BaseT (24-ports PoE+) with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 19.12.2018
JUNIPER EX3300, 24-port 10/ 100/ 1000BaseT with 4 SFP+ 1/10G uplink ports (optics not included)
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 18.12.2018
JUNIPER 512MB SSG 140 SYSTEM MEMORY 0 PIM CARDS AC POWER
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
Varenr.: JPSU-650W-AC-AFI
Produkt: Tilbehør  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
No image
JUNIPER J Care Next DAy 1 Year
Varenr.: SVC-ND-EX46-40FT
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 20.12.2018
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
Varenr.: EX2200-48T-4G
Produkt: Managed  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 16.01.2019
No image
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 02.01.2019
No image
JUNIPER 128 Gbps Virtual Chassis Modul
Varenr.: EX4550-VC1-128G
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
Viser 1-60 av 92 produkter 1 2 Neste