Tom handlevogn
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 3m LC/PC-LC/PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 3m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR (P-OM4-D2M-LCP-LCP-03)


Varenr.: P-OM4-D2M-LCP-LCP-03
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.