Tom handlekurv
Her er du: Forside

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

DIREKTRONIK Katalog

Søk
Viser 1-60 av 223 produkter 1 2 3 4 Neste
På lager Ikke på lager
På lager På lager I butikk På fjernlager 19 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0087
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0626
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.05.2021
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 1 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 51 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0409
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 2 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0627
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 22 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0422
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0411
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 19 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 3 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0628
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0424
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0426
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0418
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 10 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 5 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0629
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 65 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 1m, grå
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 1m, grå
Varenr.: 05-6421
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0624
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0419
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 7 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0427
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 93 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 0,5m, grå
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 0,5m, grå
Varenr.: 05-6420
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager På lager I butikk På fjernlager 10 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5680
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0420
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0428
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 14 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 10 m LSZH Singlemode Simplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0623
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr.: 17-0198
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
Varenr.: 17-1500
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Vannfilter
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0434
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr.: 17-1823
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 36 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
Varenr.: 17-1600
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 51 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr.: 90-9810
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5681
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0080
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.05.2021
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0431
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 31 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5690
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5670
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.05.2021
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0210
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr.: 17-0461
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 7 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125
Varenr.: 17-0432
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
Varenr.: 17-1400
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0231
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: SC
På lager På lager I butikk På fjernlager 22 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr.: 17-1824
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 9 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0071
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
På lager På lager I butikk På fjernlager 15 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC LC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC LC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0021
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-LC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5691
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0201
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 ST-ST - 1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0271
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0211
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5682
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 10 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5671
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr.: 17-1327
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 2m, grå
DIREKTRONIK UTP Cat.5e patchkabel med en vinkelbar kontakt, 2m, grå
Varenr.: 05-6422
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager På lager I butikk På fjernlager 48 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC LC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk Kabel SC LC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0022
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
På lager På lager I butikk På fjernlager 14 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
Varenr.: 17-1300
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0232
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: SC
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel ST ST Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0202
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0072
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-SC - 0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0450
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
DIREKTRONIK Fiberpatch 9/125 LC-LC - 0,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr.: 17-0440
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr.: 17-0462
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.05.2021
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 62,5/125
Varenr.: 17-0212
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimodus 50/125
På lager På lager I butikk På fjernlager 42 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
DIREKTRONIK Fiberoptisk kabel SC SC Duplex Multimodus 50/125
Varenr.: 17-1502
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Vannfilter
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
DIREKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: 90-5683
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
Viser 1-60 av 223 produkter 1 2 3 4 Neste