Tom handlekurv
Her er du: Forside

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

DIGITUS Katalog

Søk
Viser 1-60 av 130 produkter 1 2 3 Neste
På lager Ikke på lager
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
DIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat5e 0.50m blau Hebelschutz
Varenr.: DK-1511-005/B
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blå
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  0,5 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 0,5 meter
Varenr.: DK-1531-005
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS CAT 5E KEYSTONE JACK UNSHIELDED RJ45 TO LSA TOOL FREE CONNECTION ACCS
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  1 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 1 meter
Varenr.: DK-1531-010
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
På lager På lager I butikk På fjernlager 25 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  2 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 2 meter
Varenr.: DK-1531-020
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
Varenr.: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
Varenr.: AK-580300-003-E
Type: Seriell / paralell  -  Kontakt 1: IDC  -  Kontakt 2: DB-25
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
Varenr.: DN-96008-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
På lager På lager I butikk På fjernlager 41 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS Faceplate for Keystone Jacks. 2x RJ45 dust cover.  Factory Sealed
På lager På lager I butikk På fjernlager 16 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  3 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 3 meter
Varenr.: DK-1531-030
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå,  5 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 5 meter
Varenr.: DK-1531-050
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS Stripping tool for data cable
DIGITUS Stripping tool for data cable
Varenr.: DN-94001
Type: Adaptere / tilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 363 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS RJ45 STP skjøteledd 1:1, Cat. 6 Inline coupler
DIGITUS RJ45 STP skjøteledd 1:1, Cat. 6 Inline coupler
Varenr.: AT-AG6 8/8
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
DIGITUS Blindabdeckplatte 19
Varenr.: DN-19 BPN-01-SW
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 29 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SPLICE CASSETTE FOR 12X SHRINKABLE TUBING ACCS
På lager På lager I butikk På fjernlager 101 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ FULLY SHIELDED 26X35X80 MM ACCS
DIGITUS JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ FULLY SHIELDED 26X35X80 MM ACCS
Varenr.: DN-93907-1
Produkt: Kabelkomponenter
På lager På lager I butikk På fjernlager 7 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS RJ45 Dose 2xRJ45 8P8C
DIGITUS RJ45 Dose 2xRJ45 8P8C
Varenr.: DN-9001-N
Produkt: Diverse
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Pro PoE Tester Mid-span End-span and 4pair Factory Sealed
På lager På lager I butikk På fjernlager 28 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 10 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 10 meter
Varenr.: DK-1531-100
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
På lager På lager I butikk På fjernlager 105 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS USB Type-C Connection Cable Type C to B Factory Sealed
DIGITUS USB Type-C Connection Cable Type C to B Factory Sealed
Varenr.: AK-300149-018-S
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB B
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
Varenr.: DN-70100
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung,  schwarz
DIGITUS Abdeckplatte 2HE Blindabdeckung, schwarz
Varenr.: DN-19 BPN-02 SW
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
DIGITUS RS232 to RS485 Adapter.
Varenr.: DA-70161
Type: Adapter  -  Kontakt 1: RS232
På lager På lager I butikk På fjernlager 15 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 20 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 20 meter
Varenr.: DK-1531-200
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
DIGITUS DISPLAYPORT ADAPTER CABLE 0.15M MINI DP - DVI (24+5) CABL
Varenr.: DK-340406-001-W
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI-I
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS USB 2.0 SATA Adapter         *
DIGITUS USB 2.0 SATA Adapter *
Varenr.: DA-70149
Porter/kontakter: SATA  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: USB  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS 24x LC/DX. 24x E2000/SX. 24x SC/X vertical adapter Factory Sealed
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS 24x ST/SX. 24x FC/SX adapter plate for DN-96800M G Factory Sealed
På lager På lager I butikk På fjernlager 18 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS RJ45 Dose 2xRJ45 Cat6a geschirmt Unterputz reinweiß
På lager På lager I butikk På fjernlager 25 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS USB 2.0->Serial adapter      *
DIGITUS USB 2.0->Serial adapter *
Varenr.: DA-70156
Porter/kontakter: Seriell  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: USB  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS SFTP Patchkabel,  Cat.5e, grå, 30 meter
DIGITUS SFTP Patchkabel, Cat.5e, grå, 30 meter
Varenr.: DK-1531-300
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grå
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS CAT 6A NETWORK OUTLET CLASS EA FLUSH HORIZONTAL        IN CPNT
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
DIGITUS WL Antenne Stabantenne
Varenr.: DN-70105
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
DIGITUS Antennenfuß WLAN 0,75m
Varenr.: DN-70106
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
DIGITUS WIRELESS LAN USB 2.0 ADAPTER USB ANTENNA WRLS
Varenr.: DN-70543
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS 48x SC/DX vertical adapter plate for DN-96800L Gre Factory Sealed
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS Påveggsboks STP, Cat.6A x 2 Class EA
DIGITUS Påveggsboks STP, Cat.6A x 2 Class EA
Varenr.: DN-9007-S-1
Produkt: Diverse
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
DIGITUS GIGABIT ETHERNET PCI EXPRESS NETWORK CARD CTLR
Varenr.: DN-10130
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 2,5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS USB 3.1 Type C - SATA 3 Cable. 2.5inch SSD/HDD chi Factory Sealed
DIGITUS USB 3.1 Type C - SATA 3 Cable. 2.5inch SSD/HDD chi Factory Sealed
Varenr.: DA-70327
Type: Lagring Converter  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: SATA
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
DIGITUS DN-70560 M150/ M433/ USB2/ 11nac
Varenr.: DN-70560
Hastighet: 433Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cable 0.5m AWG 30 Cisco Factory Sealed
Varenr.: DN-81220
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 1m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81221
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE
Varenr.: DN-81001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM          IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM IN ACCS
Varenr.: DN-81000
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM                              IN ACCS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBPS 2KM IN ACCS
Varenr.: DN-81101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 63 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS Hylle for 19" rack, sort, 1U, 250 mm Maks 15 kg. Sort, RAL 9005, universal
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 2m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81222
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OS2 09/125 SIMPLEX CABL
Varenr.: DK-29221-02
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Multicolour
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
DIGITUS Pro SFP+ 10G DAC Cbl 3m AWG 30 Cisco 3Com Factory Sealed
Varenr.: DN-81223
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
DIGITUS WIRELESS-11N REPEATER 2X 10/100 MBPS LAN PORTS 2.4 GHZ IN WRLS
Varenr.: DN-70182
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Extender
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Shelf DIGITUS (19")  1HE black
DIGITUS Shelf DIGITUS (19") 1HE black
Varenr.: DN-19 TRAY-1-400-SW
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS M Zub LCD-Wandhalter Digitus D
DIGITUS M Zub LCD-Wandhalter Digitus D
Varenr.: DA-90307
Type: Skjerm Montering
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 20 KM ACCS
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/SC, 20 KM ACCS
Varenr.: DN-82021-1
Produkt: Mediekonverterere
På lager På lager I butikk På fjernlager 16 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
DIGITUS SHELVES FOR DIGITUS CABINETS . RACK
DIGITUS SHELVES FOR DIGITUS CABINETS . RACK
Varenr.: DN-19 TRAY-2-55-SW
Type: Strøm
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS INDUSTR MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 20KM            IN WRLS
DIGITUS INDUSTR MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 20KM IN WRLS
Varenr.: DN-81011
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS SHELVE FOR NETWORK & SERVER CABINETS ACCS
DIGITUS SHELVE FOR NETWORK & SERVER CABINETS ACCS
Varenr.: DN-19 TRAY1-1000-ECB
Type: Rack / Tilbehør
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST, 2 KM ACCS
DIGITUS FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST, 2 KM ACCS
Varenr.: DN-82010-1
Produkt: Mediekonverterere
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
DIGITUS Castor group for standard wall mounting cabinets b Factory Sealed
Viser 1-60 av 130 produkter 1 2 3 Neste