Tom handlekurv
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > D-LINK Fast Ethernet Konverter 10/100TX zu 100FX MM (SC) 2km

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
D-LINK Fast Ethernet Konverter 10/100TX zu 100FX MM  (SC) 2km (DMC-300SC/E)

D-LINK Fast Ethernet Konverter 10/100TX zu 100FX MM (SC) 2km (DMC-300SC/E)


Varenr.: DMC-300SC/E
Produkt: Mediekonverterere
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 28.01.2020
Beskrivelse

Designed to convert 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa, the DMC-300SC offers conversion from fiber to copper to minimize cost and extend hauls.

The DMC-300SC by D-Link® is a media converter designed to connect 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa. Based on the IEEE 802.3 and 802.3u standards, the DMC-300SC is designed for use with multimode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-300SC supports shortwave (SX) laser specifications at a full wire-speed forwarding rate. Other features of this module include the ability to be used as a standalone device (no chassis required), Auto MDI/MDI-X, Auto negotiation of speeds and duplex modes on twisted-pair port, and front panel status LEDs. The DMC-300SC will transmit at extended

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.