Tom handlekurv
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > ALLIED TELESYN SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode, BiDi, LC connector

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
ALLIED TELESYN SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX,  TX=1310nm,  Single-mode,  BiDi, LC connector (AT-SPFXBD-LC-13)

ALLIED TELESYN SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode, BiDi, LC connector (AT-SPFXBD-LC-13)


Varenr.: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.12.2019
Beskrivelse

AT-SPFXBD-LC-13

100FX (LC) single mode BiDi SFP (1310 TX, 1550 Rx), 15km

Features

  • 100Mbps Operation
  • Bi-directional Fiber SFP modules
  • 10m on 9/125micron single-mode fiber
  • LC connector type
  • Tx=1310nm Rx=1550nm
  • Hot swappable

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.