Tom handlekurv
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm (AT-SPLX10)

ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm (AT-SPLX10)


Varenr.: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 24.11.2019
Beskrivelse

AT-SPLX10

1000LX (LC) SFP, 10km

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPLX10 is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Features

  • Compact Size
  • Flexible architecture
  • Plug-and-play ease of use
  • Self-locking mechanism

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.