Tom handlekurv
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > ALLIED TELESYN 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
ALLIED TELESYN 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature (AT-SPSX/I)

ALLIED TELESYN 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature (AT-SPSX/I)


Varenr.: AT-SPSX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.12.2019
Beskrivelse

AT-SPSX/I

1000SX (LC) SFP, 550m, Industrial Temp

The AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Features

  • Industrial Temp
  • Compact size
  • Flexible architecture
  • Plug-and-play ease of use
  • Self-locking mechanism

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.