Tom handlekurv
Her er du: Forside > Nettverk / Kommunikasjon > Nettverk - annet > Nettverkstilbehør > ALLIED TELESYN 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/1490Rx - Hot Swappable

Vennligst vent...

Finn
blekk og toner
Finn
prosjektorlampen
Finn
kabelen
Finn
generelt tilbehør

Rett i postkassen

Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost

Nettverkstilbehør

Du må logge inn for å handle/se priser.
ALLIED TELESYN 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable (AT-SPBD10-13)

ALLIED TELESYN 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable (AT-SPBD10-13)


Varenr.: AT-SPBD10-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventes på lager Forventes på lager Forventes på lager Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 25.11.2019
Beskrivelse

AT-SPBD10-14

1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km

The AT-SP10 series offers the latest industry standard in flexible, full-duplex Gigagbit Ethernet connectivity. These hot swappable fiber interfaces simply plug into a SFP slot on our SFP compatiable products. You can optimize the configuration to meet your distance and service requirements.

Features

  • Bi-directional Fiber SFP modules
  • 10km on 9/125micron single-mode fiber
  • LC connector type
  • Tx=1490nm Rx=1310nm
  • Hot swappable

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.